ОСББ Білінг

  • Легко
  • Швидко
  • Сумісно
  • Інтерактивно

ОСББ Білінг - Факти

ОСББ Білінг - це...

Високопродуктивний інструмент для управління комунальним господарством - будинком, ОСББ, офісним центром, ЖЕКом

Система, яка містить в собі всі необхідні інструменти та засоби для власників будинків, голів ОСББ, керівників офісних центрів, директорів ЖЕКів по веденню та розрахунку усіх наданих/отриманих послуг.

Система містить повністю автоматизоване та інтегроване рішення для ведення та розрахунку за комунальні послуги, а також конвергентні послуги для оплати рахунків, що значно зменшує ваші затрати часу та максимально збільшує ваш контроль та продуктивність обліку.

Немає значення чи Ви маєте справу з оплатою за показниками лічильників, за квадратний метр чи за кількістю проживаючих осіб, "ОСББ Білінг" зробить управління вашими комунальними послугами більш вигідним та контрольованим. Тепер ви матимете час та гроші, щоб зайнятися вирішенням інших нагальних питань.

Ви контролюєте весь процес управління комунальними послугами (нарахування та ведення обліку по оплатах). Наш програмний продукт дозволяє вам вносити дані в рахунки за будь-які типи комунальних та не комунальних послуг та спроектований згідно стандартів формування рахунків та оплат. Зверніть увагу на те, що наша система дозволяє інтеграцію з системами автоматичного збору даних із лічильників та системами по веденню обліку жильців/орендарів із їхнім переміщенням.

  • Налаштовуваність
  • Потужність
  • Надійність
  • Продуктивність

ОСББ Білінг - такий, що...

Підходить власникам будинків, головам ОСББ, керівникам офісних центрів, директорам ЖЕКів

Система створена з використанням інноваційних веб-технологій. Логічно та інтуїтивно побудована. ЇЇ клієнтський інтерфейс забезпечить вам зрозумілість та зручність у процесі використання. Розроблена у співпраці з експертами у сфері інвестиційної комерції, аудиторами, менеджерами по веденню проектів та податковими інспекторами з метою забезпечення відповідності всім операційним та фінансовим потребам багатоквартирних, комерційних та роздрібних клієнтів. Цей ефективний програмний продукт був розроблений з ціллю забезпечити уніфікований, водночас максимально гнучкий та налаштовуваний під кожного окремого користувача, засіб для ведення обліку та отримання аналітичних та статистичних даних, будучи при цьому легким у використанні.

ОСББ Білінг - Можливості