Можливості

Android

Можете спробувати нашу програму для Android - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ukrinsoft.osbb&hl=ua

iPhone

Можете спробувати нашу програму для iPhone - https://itunes.apple.com/us/app/osbb/id973502986?ls=1&mt=8

Опис програми

Унікальний мобільний додаток, який дозволяє здійснювати розрахунки он-лайн за надані/отримані послуги власниками будинків, головами ОСББ, керівниками офісних центрів, директорами ЖЕКів та проводити миттеву комунікацію керівництва установ із мешканцями / орендарями. Даний додаток має в собі інтегровану систему автоматичного збору даних із лічильників та систем по веденню обліку мешканців / орендарів.

Система містить повністю автоматизоване та інтегроване рішення для ведення та розрахунку за комунальні послуги, а також конвергентні послуги для оплати рахунків. Немає значення чи Ви оплачуєте згідно з показниками лічильників, за квадратний метр чи за кількістю проживаючих осіб, цей додаток підтримує всі можливі опції.

Клієнтський інтерфейс додатку є зручним та легким у користуванні у цьому вже неодноразово переконались керівники українських ОСББ та офісних центрів - користувачі системи. Розроблений спільно з експертами у сфері інвестиційної комерції, аудиторами, менеджерами по веденню проектів та податковими інспекторами з метою забезпечення відповідності всім операційним та фінансовим потребам клієнтів.